Warszawa, Zawiszy 16 | 57.66 m² | 2 pokoje

900 000 zł 15 609 zł/m2

Oferta na podstawie wyceny z 25.06.2024 18:37

Przykładowe raty kredytu

80 000 zł
25 lat
800 000 zł

Rata miesięczna

1677,39 zł

Parametry mieszkania

Piętro 0 z 4

2 pokoje

Wybudowano w 2001-2010

Do remontu

Winda

W najbliższym otoczeniu:

Ogrzewanie:

Wyposażenie:

Bezpieczeństwo:

Dodatkowy opis

Bliska Wola ul. Zawiszy z ogródkiem ! Oferujemy na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,66 m2 położone na wysokim parterze z ogródkiem na bliskiej Woli przy ul. Zawiszy w budynku z 2005 roku na ogrodzonym i monitorowanym terenie osiedla z całodobową ochroną oraz dużą ilością zieleni, zaledwie 15 minut pieszo do stacji metra Młynów. ROZKŁAD POMIESZCZEŃ: Powierzchnia łączna mieszkania to 57,66 m2, na które składa się: -salon 21 m2 z wyjściem na taras z ogródkiem ok 20 m2 -aneks kuchenny z oknem 8 m2 -sypialnia 12 m2 -łazienka 4,66 m2 -WC 1,5 m2 -przedpokój 10,50 m2 Dodatkowo: - miejsce postojowe w garażu naziemnym na poziomie (+1) dodatkowo płatne 40 000 zł. Mieszkanie przestronne, słoneczne do własnej aranżacji wymaga remontu. Wysokość mieszkania 2,61 m. Wysokość czynszu 829 zł. Plac zabaw dla dzieci na terenie osiedla. Cicha i spokojna okolica. Doskonała lokalizacja - w najbliższej okolicy wiele sklepów i punktów usługowych, 2 przystanki tramwajowe, przystanki autobusowe (w tym nocny), przystanek PKP - Warszawa Koło, restauracje, cukiernie, szkoły, żłobki i przedszkola, apteki, dentyści, fryzjerzy etc. W odległości do ok 850 m od budynku stacja II linii metra - MŁYNÓW, Park Moczydło, Al. Prymasa Tysiąclecia, Do śródmieścia (PKP Centralna) albo Starówki ok 3,5 km, ok 15-20 min tramwajami, bezpośredni dojazd do PKP Zachodnia oraz (koleją) do Lotniska w Modlinie. Szybki i łatwy dojazd do trasy E77. Zapraszamy do oglądania.

Koszty mediów

Koszty energii elektrycznej

Ilość osób w mieszkaniu:

Szacunkowy koszt dla wycenianej nieruchomości

168 zł

Prognozowany rachunek

168

co 2 miesiące

Szacunkowy koszt internetu

Szacunkowy koszt opłaty za internet

70 zł

Prognozowany rachunek

70

miesięcznie

Ile zapłacę miesięcznie łącznie? (suma opłat za media)

Prąd

84 zł

Internet

70 zł

Łączne koszty miesięczne

154 zł

Rozkład cen sprzedaży mieszkań w mieście Warszawa

R

Twoje mieszkanie znajduje się w tym przedziale

Powierzchnia sprzedawanych mieszkań w mieście Warszawa

R

Twoje mieszkanie znajduje się w tym przedziale

Jak szybko dojadę do ważnych miejsc?

Czorsztyńska

9’ komunikacją miejską

4’ samochodem

2’ rowerem

Wawrzyszewska

6’ komunikacją miejską

3’ samochodem

1’ rowerem

Warszawa Koło

16’ komunikacją miejską

4’ samochodem

4’ rowerem

Metro Młynów

12’ komunikacją miejską

3’ samochodem

3’ rowerem

Preferencje wyborcze w okolicy

W ostatnich wyborach w tej okolicy wyborcy głosowali na

Frekwencja w ostatnich wyborach parlamentarnych

78%

Najbliższa okolica

74%

Warszawa Wola

Okolica - Młynów

Nazwa osiedla wzięła się od mielenia zboża, które wykonywane było w niemal 50 fabrykach znajdujących się niegdyś na tym terenie. Obecnie z zabudowy przemysłowej zostały tablice pamiątkowe, a na osiedlu stawiane są nowoczesne inwestycje mieszkalne.

Swoje idealne mieszkanie znajdzie tu prawie każdy. Zabudowa osiedla to zarówno wysokie apartamentowce z ogrodami na dachach i własnym miejscem parkingowym, jak i klasyczne bloki oraz domy mieszkalne. Wiele osób decyduje się na zakup mieszkania w tej okolicy w celach inwestycyjnych.

Młynów jest doskonale rozwinięty pod względem handlowo-usługowym. Mieszczą się tutaj zarówno popularne dyskonty spożywcze, jak i małe sklepy osiedlowe. Funkcjonuje tutaj również poczta oraz stacja benzynowa.

Mieszkańcy doceniają placówki edukacyjne w okolicy. Na Młynowie otwarte są żłobki, przedszkola oraz szkoły podstawowe i licea.

Kolejnym plusem osiedla jest dostęp do opieki medycznej i aptek. Działa tutaj Szpital Enel-Med, Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc, a także alergolog i weterynarz.

Rozbudowana sieć połączeń komunikacyjnych pozwala na szybkie poruszanie się po całej Warszawie. Do osiedla dojeżdża wiele autobusów, a także tramwajów - do ścisłego centrum można nimi dotrzeć w 20 minut. Wiosenno-letnią porą mieszkańcy często jako środek transportu wybierają rower.