Poznań, Dalemińska 11a | 53.75 m² | 2 pokoje

610 000 zł 11 349 zł/m2

Oferta na podstawie wyceny z 23.10.2023 9:45

Przykładowe raty kredytu

80 000 zł
25 lat
800 000 zł

Rata miesięczna

1677,39 zł

Parametry mieszkania

Piętro 1 z 3

2 pokoje

Wybudowano w 2001-2010

Dobry standard

Osobna kuchnia

Piwnica/schowek

W najbliższym otoczeniu:

Ogrzewanie:

Wyposażenie:

Bezpieczeństwo:

Dodatkowy opis

PRZESTRONNE MIESZKANIE Z MIEJSCEM PARKINGOWYM Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na poznańskich Naramowicach. Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla pary z dzieckiem oraz pod inwestycję. Istnieje możliwość kontynuowania współpracy z obecnym najemcą, w przypadku chęci wynajęcia mieszkania na biuro. Widne i przestronne mieszkanie znajduje się na ulicy Dalemińskiej w Poznaniu- zielona okolica. Rezerwat Żurawiniec w odległości 150 m od mieszkania. Teren osiedla jest zamknięty i ogrodzony - furtki działają na kod i domofon, a bramy wjazdowe na pilota. Dostępne jest miejsce parkingowe o powierzchni 17 m2 w hali garażowej na własność, w cenie mieszkania. Istnieje możliwość parkowania pozostałych samochodów na terenie zamykanego parkingu, a także wynajęcia dwóch dodatkowych miejsc w podziemnej hali garażowej, w cenie ok. 200 zł/miesiąc. Powierzchnia łączna mieszkania to 53,75 m2, przy czym 49,65 m2 zajmuje powierzchnia użytkowa, a 4,10 m2 piwnica. W skład nieruchomości wchodzą: - sypialnia/gabinet: 17,29 m2 - salon z aneksem kuchennym: 19,33 m2 - łazienka z wanną i prysznicem: 5,44 m2 - przedpokój: 5,67 m2 - garderoba: 1,92 m2 - piwnica 4,10 m2 Do mieszkania przynależy balkon. Przestrzeń można dostosować zarówno do celów mieszkalnych, jak i biurowych, co zostało zilustrowane na zdjęciach. W lokalu zainstalowanych jest wiele nowoczesnych rozwiązań, które zwiększają oszczędności i wygodę życia codziennego - nowy system odwróconej osmozy z filtrami wody z kranikiem (zmineralizowana woda zdatna do picia lub zdemineralizowana), szybki internet światłowodowy, klimatyzacja (LG Dual Inverter z możliwością dogrzewania) oraz elektryczne rolety zewnętrzne. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku z 2008 roku. Wymiar czynszu wynosi 654 zł. KOMUNIKACJA MIESZKANIE ZNAJDUJE SIĘ W ODLEGLOŚCI OKOŁO 10 MIN PIESZO OD SZYBKIEGO TRAMWAJU. Niedaleko nieruchomości zlokalizowane są: ● przystanek autobusowy Kupały: 400 metrów ● przystanek autobusowy Łużycka: 500 metrów ● przystanek tramwajowy Os. Łokietka: 1 km ● przystanek tramwajowy Jasna Rola: 1 km Z mieszkania w szybki sposób można dotrzeć do kluczowych miejsc, np: ● Rezerwat Żurawiniec: ok. 500 metrów ● Rodzinny Ogród Działkowy Tramwajarz: ok. 300 metrów ● Ogrody Działkowe Budowlani: ok. 300 metrów ● Lekarze (laryngolog, ginekolog, anestezjolog, chirurg, weterynarz): niecałe 100 metrów ● Przychodnia Lekarza Rodzinnego: 1 km ● Lewiatan: 450 metrów ● Intermarché: ok. 800 metrów ● Biedronka: ok. 1 km ● Plac zabaw, boisko do koszykówki: ok. 600 metrów ● Żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa: ok. 750 metrów Mieszkanie ma status pełnej własności. Możliwość dosłania większej ilości zdjęć na maila! Nieruchomość spełnia kryteria ustawy Bezpieczny Kredyt 2%, co oznacza, że istnieje możliwość uzyskania wsparcia finansowego. Link do filmiku: https://youtu.be/yYZmX7cwfEg?feature=shared Zapraszamy do kontaktu! Ekspert Rynku Lokalnego Katarzyna Krause tel.:+48 733 930 936 e-mail:[email protected]

Koszty mediów

Koszty energii elektrycznej

Ilość osób w mieszkaniu:

Szacunkowy koszt dla wycenianej nieruchomości

168 zł

Prognozowany rachunek

168

co 2 miesiące

Szacunkowy koszt internetu

Szacunkowy koszt opłaty za internet

70 zł

Prognozowany rachunek

70

miesięcznie

Ile zapłacę miesięcznie łącznie? (suma opłat za media)

Prąd

84 zł

Internet

70 zł

Łączne koszty miesięczne

154 zł

Rozkład cen sprzedaży mieszkań w mieście Poznań

R

Twoje mieszkanie znajduje się w tym przedziale

Powierzchnia sprzedawanych mieszkań w mieście Poznań

R

Twoje mieszkanie znajduje się w tym przedziale

Jak szybko dojadę do ważnych miejsc?

Łużycka

2’ autobusem

2’ samochodem

2’ rowerem

Kurpińskiego

4’ autobusem

8’ samochodem

6’ rowerem

Poznań Karolin

33’ autobusem

14’ samochodem

19’ rowerem

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1

8’ autobusem

2’ samochodem

2’ rowerem

Preferencje wyborcze w okolicy

W ostatnich wyborach w tej okolicy wyborcy głosowali na

Frekwencja w ostatnich wyborach parlamentarnych

76%

Najbliższa okolica

65%

Poznań

Okolica - Stare Miasto

Poznań jest dynamicznie rozwijającym się miastem, przyciągającym ludzi w różnym wieku marzących o prowadzeniu życia w stabilnie rozwijającej się metropolii. Stolica wielkopolski przyciąga turystów oraz nowych mieszkańców bogatą historią, dobrze zachowaną historyczną tkanką miasta oraz wieloma inwestycjami w sektor budowlany. Rynek mieszkaniowy jest bardzo zróżnicowany - każdy zainteresowany znajdzie coś co spełni jego oczekiwania.

Mieszkańcy szczególnie cenią Poznań za duża liczbę terenów zielonych. W każdej dzielnicy znajdziemy łatwo dostępny park, co szczególnie docenią rodzice z dziećmi, osoby aktywnie uprawiające sport a także właściciele czworonogów. Miasto słynie z dobrze zachowanych zabytków, takich jak Stary Ratusz i Katedra św. Piotra i Pawła, a także z parków i ogrodów, takich jak Park Wilsona i Park Cytadela. Poznań jest także solidną marką na rynku edukacyjnym. Jedną z wiodących poznańskich uczelni jest powstały ponad 100 lat temu Uniwersytet Adama Mickiewicza, uznany ośrodek akademicki na arenie krajowej, europejskiej oraz światowej.

Rynek nieruchomości w Poznaniu jest dynamiczny, a dostępność mieszkań i domów wciąż rośnie. W porównaniu do innych miast w Polsce, ceny nieruchomości są umiarkowane, a lokalizacje atrakcyjne i dogodne do życia. Poznań jest dobrze skomunikowany z resztą kraju, z dogodnymi połączeniami autobusowymi i kolejowymi. Miasto jest również łatwo dostępne dla osób przemieszczających się samochodem.