Bydgoszcz, Łowicka 25 | 33.76 m² | 2 pokoje

282 236 zł 8 360 zł/m2

Oferta na podstawie wyceny z 18.06.2024 17:27

Przykładowe raty kredytu

80 000 zł
25 lat
800 000 zł

Rata miesięczna

1677,39 zł

Parametry mieszkania

Piętro 1 z 2

2 pokoje

Wybudowano po 2021

Wysoki standard

Winda

Piwnica/schowek

W najbliższym otoczeniu:

Ogrzewanie:

Wyposażenie:

Bezpieczeństwo:

Dodatkowy opis

Nowe kameralne osiedle/BLISKO POLITECHNIKA Do sprzedaży NOWE mieszkanie o pow. 33,76 m2 w inwestycji w fazie budowy realizowana przy ul. Łowickiej 25. Jest to kameralne osiedle mieszkalne, na które składają się trzy trójkondygnacyjne budynki z podziemną przestrzenią parkingową, skomunikowaną z częścią mieszkalną systemem wind. Planowane ukończenie inwestycji przez developera oraz oddanie mieszkań to czerwiec 2024 roku. Dobrze nasłonecznione 2 pokojowe mieszkanie, usytuowane od strony południowej na 1 piętrze, z dużym balkonem (6,33 m2) oraz komórką lokatorską dodatkowo płatna. Do oferowanego mieszkania zarezerwowane jest miejsce parkingowe podziemne. MIESZKANIE O POWIERZCHNI 33,76 m2 składa się z: - 1 sypialni (7,24m2) - salonu z aneksem kuchennym (18,88 m2) - 1 łazienki (4,32 m2) - przedpokoju (3,32 m2) - balkonu (6,33 m2) Istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym. LOKALIZACJA Kompleks mieszkalny Łowicka 25 zlokalizowany jest w komfortowym sąsiedztwie licznych obiektów usługowo-handlowych oraz placówek oświatowych – szkoły, przedszkola, żłobki publiczne i prywatne . Nieruchomość dobrze skomunikowana ze śródmieściem. Okolica spokojna, w pobliżu IKEA oraz LIDL, w odległości 1 100 m znajduje się przystanek tramwaju wodnego. Doskonała lokalizacja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję! Forma sprzedaży w postaci cesji deweloperskiej – nabywca będzie pierwszym właścicielem a zakup będzie traktowana jako rynek pierwotny. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU: Ekspert Rynku Lokalnego Kamila Wachowska T: +48 574 930 937 T: +48 733 930 936 (centrala) [email protected]

Koszty mediów

Koszty energii elektrycznej

Ilość osób w mieszkaniu:

Szacunkowy koszt dla wycenianej nieruchomości

168 zł

Prognozowany rachunek

168

co 2 miesiące

Szacunkowy koszt internetu

Szacunkowy koszt opłaty za internet

70 zł

Prognozowany rachunek

70

miesięcznie

Ile zapłacę miesięcznie łącznie? (suma opłat za media)

Prąd

84 zł

Internet

70 zł

Łączne koszty miesięczne

154 zł

Rozkład cen sprzedaży mieszkań w mieście Bydgoszcz

R

Twoje mieszkanie znajduje się w tym przedziale

Powierzchnia sprzedawanych mieszkań w mieście Bydgoszcz

R

Twoje mieszkanie znajduje się w tym przedziale

Jak szybko dojadę do ważnych miejsc?

Więcka / Łowicka

1’ komunikacją miejską

1’ samochodem

1’ rowerem

Akademicka / Romanowskiej

15’ komunikacją miejską

5’ samochodem

8’ rowerem

Bydgoszcz Brdyujście

9’ komunikacją miejską

3’ samochodem

6’ rowerem

Szkoła Podstawowa nr 43

3’ komunikacją miejską

1’ samochodem

1’ rowerem

Preferencje wyborcze w okolicy

W ostatnich wyborach w tej okolicy wyborcy głosowali na

Frekwencja w ostatnich wyborach parlamentarnych

63%

Najbliższa okolica

0%

Okolica - Wschodnia

Bydgoszcz, miasto o korzeniach sięgających średniowiecza, to miejsce, które nieustannie ewoluuje, oferując mieszkańcom i inwestorom niezliczone możliwości. Świetnie rozwinięty sektor edukacyjny zapewnia dzieciom i młodzieży solidne podstawy oraz dostęp do nowoczesnych technologii, podczas gdy dynamiczny rynek pracy oferuje liczne szanse na rozwój zawodowy. Dla rodzin i akademików to miejsce, gdzie warto zainwestować w przyszłość.

Prężnie rozwijający się sektor usługowy oraz rozbudowane tereny inwestycyjne sprawiają, że Bydgoszcz staje się atrakcyjnym miejscem dla przedsiębiorców. Wsparcie ze strony władz lokalnych oraz dogodna lokalizacja w centrum Polski sprawiają, że miasto to stanowi doskonałą bazę dla rozwoju biznesu. Jednocześnie, otaczające miasto tereny zielone i liczne parki stanowią idealne miejsce do wypoczynku i relaksu po intensywnym dniu pracy czy nauki.

Bydgoszcz, z jednej strony ceniąca swoją tradycję, z drugiej - otwarta na nowoczesność i innowacje, to miasto, które zapewnia mieszkańcom wysoką jakość życia. Inwestycja w mieszkanie tutaj to nie tylko nabycie nieruchomości, ale także inwestycja w dynamiczny rozwój i lepszą przyszłość dla siebie i swojej rodziny.