Warszawa, Aleje Jerozolimskie 11/19 | 51.07 m² | 2 pokoje

1 100 000 zł 21 539 zł/m2

Oferta na podstawie wyceny z 25.06.2024 18:28

Przykładowe raty kredytu

80 000 zł
25 lat
800 000 zł

Rata miesięczna

1677,39 zł

Parametry mieszkania

Piętro 5 z 6

2 pokoje

Wybudowano w 1951-1960

Wysoki standard

Winda

Osobna kuchnia

Piwnica/schowek

W najbliższym otoczeniu:

Ogrzewanie:

Wyposażenie:

Bezpieczeństwo:

Dodatkowy opis

Śródmieście centrum 2 pokoje, rozkładowe Warszawa Śródmieście - Aleje Jerozolimskie/przy Kruczej. Prezentujemy Państwu nieruchomość w ścisłym Centrum Warszawy - 450 m od Metra Centrum, atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 51,07 m2 położone jest na 5 piętrze w kamienicy 6-piętrowej z lat pięćdziesiątych z cichą nowoczesną windą. Nieruchomość składa się z: -salonu 21 m2 -sypialni 11 m2 -kuchni 6,9 m2 -łazienki 3,57 m2 -przedpokoju 8,6 m2 Do mieszkania przynależy piwnica oraz balkon ok 3 m2. Wysokość 2,75 m. Funkcjonalne mieszkanie składa się z 2 nieprzechodnich pokoi, oddzielnej widnej kuchni, łazienki z pralką oraz wanną, przedpokoju z szafą wnękową. To bardzo jasne, dwustronne mieszkanie, Duże jasne okna wprowadzają piękne światło do salonu z wyjściem na balkon, idealne dla osób ceniących sobie lokalizację. Znajduje się na terenie zamkniętym, z wejściem od strony: Kruczej. Podwórze jest dobrze utrzymane, znajdują się na nim miejsca parkingowe. Świetna lokalizacja samo serce stolicy; przystanek autobusowy oraz tramwajowy pod samym domem, do metra centrum ok 450 m. Mieszkanie znajduje się ok 1 km od Dworca Centralnego, Pałacu Kultury i Nauki, Centrum Handlowego Złote Tarasy. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy spożywcze, restauracje oraz usługi. Mieszkanie ciche, (okna sypialni oraz kuchni od podwórka), mimo głównej ulicy Warszawy. Niski czynsz tylko 470 zł. Nieruchomość idealna na inwestycję, a także najem krótko- i długoterminowy. Zapraszam do oglądania.

Koszty mediów

Koszty energii elektrycznej

Ilość osób w mieszkaniu:

Szacunkowy koszt dla wycenianej nieruchomości

168 zł

Prognozowany rachunek

168

co 2 miesiące

Szacunkowy koszt internetu

Szacunkowy koszt opłaty za internet

70 zł

Prognozowany rachunek

70

miesięcznie

Ile zapłacę miesięcznie łącznie? (suma opłat za media)

Prąd

84 zł

Internet

70 zł

Łączne koszty miesięczne

154 zł

Rozkład cen sprzedaży mieszkań w mieście Warszawa

R

Twoje mieszkanie znajduje się w tym przedziale

Powierzchnia sprzedawanych mieszkań w mieście Warszawa

R

Twoje mieszkanie znajduje się w tym przedziale

Jak szybko dojadę do ważnych miejsc?

Krucza

1’ komunikacją miejską

1’ samochodem

1’ rowerem

Krucza

2’ komunikacją miejską

4’ samochodem

3’ rowerem

Warszawa Śródmieście

9’ komunikacją miejską

5’ samochodem

4’ rowerem

Metro Centrum

8’ komunikacją miejską

8’ samochodem

4’ rowerem

Preferencje wyborcze w okolicy

W ostatnich wyborach w tej okolicy wyborcy głosowali na

Frekwencja w ostatnich wyborach parlamentarnych

71%

Najbliższa okolica

73%

Warszawa Śródmieście

Okolica - Śródmieście Południowe

To serce Warszawy. Tutaj mieści się tętniące życiem, ścisłe centrum stolicy. Przez swoje położenie oraz mocno rozwiniętą infrastrukturę, Śródmieście jest dzielnicą najczęściej obleganą przez turystów oraz mieszkańców.

Młodych ludzi dzielnica przyciąga ze względu na życie nocne. Praktycznie na każdym kroku mieści się tu jakiś ciekawy bar lub restauracja. Poza punktami gastronomicznymi są jeszcze przeróżne sklepy i punkty usługowe - począwszy od sklepów spożywczych, aż po butiki ekskluzywnych marek.

W obrębie Śródmieścia położone są najbardziej znane zabytki Warszawy. Jednym z nich jest Pałac Kultury i Nauki, ale mieści się tutaj również Muzeum Narodowe oraz Muzeum Fryderyka Chopina. Ważnym punktem na mapie dzielnicy jest również Rynek Starego Miasta, gdzie stoi najwyższa kamienica w Europie oraz jeden z najważniejszych zabytków - Zamek Królewski. Spacerując przy katedrze Św. Jana Chrzciciela, warto zwrócić uwagę na gąsienice czołgu znajdującą się w jej murach.

Weekendami duża część mieszkańców Warszawy przesiaduje w knajpach na Nowym Świecie lub spaceruje po Krakowskim Przedmieściu. Popularne są tutaj pomniki w formie ławeczek upamiętniające muzykę Fryderyka Chopina. Na Śródmieściu usytuowanych jest też kilka parków, m.in. park-muzeum Łazienki Królewskie.

Centrum jest najlepiej skomunikowanym rejonem.